Organizacja roku 2015/2016

PLAN ORGANIZACJI PRACY SZKOŁY NA II PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 W PSM I ST. W OSIEKU NAD WISŁĄ
EGZAMINY
23.03.2016 (środa) egzamin techniczny fortepian, akordeon (kl. III i IV C4 i C6)
12.04.2016 (wtorek) godz. 16.00egzamin techniczny - flet, klarnet, saksofon (kl. I, II, III C4 i II, III C6)
13.04.2016 (środa)egzamin techniczny – skrzypce, wiolonczela, (kl. III C4)
7.06.2016 (wtorek) – egzamin końcoworocznyflet, klarnet, saksofon, zespoły kameralne (kl. I, II,
III C4 i C6)
8.06.2016 (środa) – egzamin końcoworocznyegzamin końcoworoczny – skrzypce, wiolonczela ,zespoly kameralne( kl. I, II, III C4 i C6)
10.06.2016 (piątek)egzamin końcoworoczny fortepian, akordeon, duety fortepianowe, zespoły kameralne (kl. I, II, III C4 i C6)
10.06.2016 (piątek)egzamin końcoworoczny gitara (kl. I, II, III C4 i C6)
WYWIADÓWKI
4-8.04.2016 (poniedziałek – piątek)
POPISY
8.04.2016 godz. 17.30 (piątek)Obowiązkowy popis klas I
29.04.2016 godz. 17.30 (piątek)Popis „Wiosna w powietrzu”
11.05.2016 godz. 18.00 (środa)Popis sekcji fortepianu
13.05.2016 (piątek) godz. 10.30-11.15Audycja dla klas IV - VI Szkoły Podstawowej w Osieku nad Wisłą
13.05.2016 (piątek) godz. 11.20-12.25Audycja dla klas I - III Szkoły Podstawowej w Osieku nad Wisłą
3.06.2016 godz. 17.30 (piątek)Popis z Okazji Dnia Mamy i Taty
20.06.2016 godz. 18.00 (poniedziałek)Popis najlepszych uczniów
DNI OTWARTE PUBLICZNEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ W OSIEKU N/WISŁĄ
9.04.2016 (sobota)
WARSZTATY PIANISTYCZNE Z PANEM ARTUREM JARONIEM
03.2016 – 04.2016
IMPREZY
11.03.2016 godz. 17.30spotkanie z muzyką i musicalem „Dziecko i Czary”
Konkurs na recenzję i rysunektermin do 31.05.2016. Ogłoszenie wyników 20.06.2016
REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2016/2017
18.05.2016 godz. 16.00 (środa)
20.05.2016 godz. 16.00 (piątek)
RADY PEDAGOGICZNE
31.05.2016 godz. 10.00 (wtorek)Szkoleniowa Rada Pedagogiczna – Szkolenie na życzenie „Techniki pamięciowe”
13.06.2016 godz. 19.00 (poniedziałek)Rada Pedagogiczna klasyfikacyjno-podsumowująca
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
24.06.2016 godz. 14.00 (piątek)
Plan organizacji pracy szkoły w I półroczu roku szkolnego 2015/2016
I. DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH
a) Dni dyrektorskie dodatkowo wolne od zajęć dydaktyczno -wychowawczych
14. X. 15 (środa)Dzień Edukacji Narodowej
09 .XI.15 (poniedziałek)
10. XI. 15 (wtorek)
02. V. 16 (poniedziałek)
27. V. 16 (piątek)
b) Dni wolne świąteczne
01. XI. 15 (niedziela)Wszystkich Świętych
11. XI. 15 (środa)Święto Niepodległości
25. XII.15 (piątek)Boże Narodzenie (pierwszy dzień)
26. XII. 15 (sobota)Boże Narodzenie (drugi dzień)
01. I. 16 (piątek)Nowy Rok
06. I 16 (środa)Trzech Króli
27.III.16 (niedziela)Wielkanoc
28.III.16 (poniedziałek)Poniedziałek Wielkanocny
01. V. 16 (niedziela)Święto Pracy
03. V.16 (wtorek)Święto Konstytucji 3 Maja
15. V. 16 (niedziela)Zielone Świątki
26. V.16 (czwartek)Boże Ciało
c) Przerwy Świąteczne
23-31. XII.15 (środa-czwartek)Zimowa przerwa świąteczna
24-29. III. 16 (czwartek-wtorek)Wiosenna przerwa świąteczna
d) Ferie
18-31.I. 16Ferie zimowe
25.VI- 31. VIII.16Ferie letnie
II. POPISY, KONCERTY, AUDYCJE MUZYCZNE, IMPREZY
1.IX.15 (wtorek) Rozpoczęcie Roku Szkolnegogodz.18.00
16.X.15 (piątek)Dzień Edukacji Narodowejgodz.18.00 (A. Nowakowska, M. Dołęgowska)
23-28. XI.15 Tydzień ucznia(E. Szcześniewska)
04.XII.15 (piątek)Koncert Mikołajkowygodz.18.00 (O. Findling)
22.XII.15 (wtorek)Koncert kolęd i pastorałek połączony z Orkiestrą Świątecznej Pomocy (zbiórka pieniędzy)(W. Gołębiewska)
III. EGZAMINY, WYWIADÓWKI, PRZESŁUCHANIA
21. X.15 (środa)Przesłuchania techniczne skrzypce, wiolonczele kl. III-C. IV letni godz. 17.00
30. X.15 (piątek)Przesłuchania techniczne flet poprzeczny, klarnet, saksofon kl. II i III C IV letni godz. 16.00
30. X.15 (piątek)Przesłuchania techniczne fortepian kl. III godz. 16.00
16. XII.15 (środa)Przesłuchania półroczne fortepian i akordeon kl. III C.IV letni godz. 17.30
18. XII.15 (piątek)Przesłuchania półroczne skrzypce, wiolonczele, gitara kl. II i III godz. 15.00
18. XII.15 (piątek)Przesłuchania półroczne flet poprzeczny, klarnet, saksofon kl. II i III godz. 18.00
17.XI.15 (piątek)Wywiadówka - A. Nowakowskaklasa III cykl VI letni godz.17.00
20.XI.15 (wtorek)Wywiadówka -A. Nowakowskaklasa III cykl IV letni godz. 15.30
klasa I cykl VI letni grupa A godz.16.00
klasa I cykl VI letni grupa B godz.16.30
klasa I cykl VI letni grupa C godz. 17.00
klasa I cykl IV letni godz. 18.30
17.XI.15 (piątek)Wywiadówka - M. Dołęgowskaklasa II cykl IV letni godz.19.30
18.XI.15 (środa)Wywiadówka - M. Dołęgowskaklasa II cykl VI letni grupa A i B godz. 18.45-19.30
klasa III cykl IV letni godz.19.30-20.15
19.XI.15 (czwartek)Wywiadówka - E.Szcześniewskaklasa I, II, III zespoły wokalne i chór godz.16-18.00
IV. ZEBRANIE DYREKTORA Z RODZICAMI UCZNIÓW
04.IX.15Zebranie Dyrektora z rodzicami uczniówgodz. 18.00
V. RADY PEDAGOGICZNE I SZKOLENIOWE
14.I.16Rada półroczna klasyfikacyjno - podsumowującagodz.18.30
?Techniki pamięciowe
VI. HOSPITACJE
pażdziernik - A. Nowakowska
listopad - T. Flis
grudzień - M. Kapica
luty - O.Findling, E. Szcześniewska
marzec - K. Lewandowski
kwiecień - W. Gołębiewska
maj - M. Winnicka