Audycje muzyczne dla przedszkolaków

Audycje muzyczne dla przedszkolaków

drukuj

 

Dnia 8 maja 2026 roku odbyły się Audycje Muzyczne o instrumentach muzycznych zorganizowane w naszej szkole dla dzieci z Przedszkola Samorządowego w Osieku nad Wisłą.
Udział wzięły grupy 6-latków, którzy z ogromnym zaciekawieniem słuchali opowieści o instrumentach oraz prezentacji młodych artystów. Wystąpili uczniowie:
Lilianna Wieczyńska ( fortepian), Jan Barczewski ( akordeon) , Liwia Łukawska ( flet), Kacper Fijałkowski ( saksofon) , Nadia Kowalska ( klarnet), Iga Kunicka ( skrzypce) , Lilia Gontarek ( wiolonczela), Aleksandra Kowalewska ( gitara).
Mali słuchacze usłyszeli i zobaczyli wszystkie instrumenty, na których można uczyć się gry w naszej szkole.
Audycję prowadziła p. Emilia Szcześniewska oraz Aleksandra Witkowska, akompaniowały p. Miryna Susmarska i p.Weronika Jaroszewicz. Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.
Serdeczne podziękowania dla p. dyrektor Aleksandry Nasierowskiej oraz nauczycielek za organizację i tak liczne odwiedziny w naszej szkole.
Szczególne podziękowania dla p. Beaty Wierzbickiej, p. Aleksandry Witkowskiej, p. Pawła Trawczyńskiego p. Mateusza Szwankowskiego oraz p. Radosława Stolarczyka za pomoc w poprowadzeniu audycji muzycznych.
Bardzo dziękujemy uczniom za udział w audycjach.
 

Screenshot