Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

drukuj
Dzień Edukacji Narodowej to wielkie święto dla całej szkolnej społeczności.
W Publicznej Szkole Muzycznej I stopnia w Osieku nad Wisłą świętowano ten dzień 17 października b.r.
W sali koncertowej odbył się uroczysty Popis uczniów z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Najlepsze życzenia i słowa podziękowań za trud nauczania, opiekę i wychowanie dzieci dla wszystkich Nauczycieli, Pracowników Szkoły złożyła pani Dyrektor – Mariola Majrowska. Przed szeroką publicznością wystąpili uczniowie klas I – II pod kierunkiem Pani Elżbiety Markowskiej , uczniowie klas III Pani Magdaleny Dołęgowskiej oraz uczniowie klasy I prowadzącej Popis– Pani Magdaleny Gorzkowskiej
Muzycznym prezentem od dzieci były wykonane piosenki m.in :
klasa 1 cyklu 6-letniego w Piosenkach „ Nasza muzyka” oraz „ Pierwszaki z muzycznej”
klasa 2 cyklu 6-letniego gr. I Piosenki: ,, Dla Was” , oraz ,, Pani Triada” z układem ruchowym.
klasa 2 cyklu 6-letniego gr.II Piosenka ,, Słowa dla naszej Pani” oraz ,, Piosenka o tetrachordami” z układem ruchowym i Piosenka ,, Dziękujemy”.
klasa 3 cyklu 6letniego w Piosenkach ,, Zagram dzieciom”, ,, Święto nauczyciela” i ,,Tumpalala” z układem ruchowym.
klasa 2 cyklu 6-letniego w Piosenkach ,, Dla nauczycieli” oraz ,, Nauczycielu”
Rodzeństwo Julita, Jan i Kacper Sproscy z klasy 1 cyklu 4-letniego Pani Magdaleny Gorzkowskiej w Piosenkach ,, Przypływy” i ,, Kosmiczne energie”
Na zakończenie uroczystości przedstawiciel rodziców Pani Anna Wojciechowska na ręce Pani Dyrektor złożyła bukiet kwiatów życząc wszystkim wielu sukcesów zawodowych , zdrowia i pociechy z uczniów.
Warto również dodać, że z okazji Dnia Nauczyciela, z rąk Wójta Gminy w Obrowie nagrodę – za wzorową pracę odebrała nasza nauczycielka pani Elżbieta Markowska Serdecznie gratulujemy i wszystkim życzymy sukcesów w dalszej pracy, a także pomyślności w życiu osobistym .

https://www.facebook.com/photo/?fbid=591540012774739&set=pcb.591541919441215