Finał Szlachetnej Paczki

Finał Szlachetnej Paczki

drukuj

 

ZBIÓRKA  SZLACHETNEJ PACZKI JUŻ ZA NAMI ….

W tym roku wszyscy jak jedna wielka rodzina włączyliśmy się do akcji ,,SZLACHETNA PACZKA”. Nasza szkoła postanowiła wesprzeć rodzinę p.Kornela , o którym pisaliśmy już wcześniej..

https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/86717/1987?context=family_choosen

Zbiórka trwała od 21 listopada do 7 grudnia 2022r. Było bardzo mało czasu ,ale daliśmy radę:) Do tworzenia Paczki zaprosiliśmy całą społeczność szkolną i nie tylko.
Dzięki ogromowi serc uczniów, ich rodziców, pracowników i przyjaciół szkoły udało się zebrać TRZY KLUCZOWE POTRZEBY:
żywność, środki czystości oraz pieniążki na zakup płytek do łazienki. Zebrana kwota to 1.219,51gr, która z pewnością wystarczy na ich zakup.
Serdecznie dziękujemy wszystkim ,którzy przyczynili się głównie do tych wpłat zarówno do puszki jak i na konto Rady Rodziców, ponieważ obawa była bardzo duża, iż nie sprostamy zadaniu. Ale udało się! Pieniążków nie mogliśmy przekazać bezpośrednio potrzebującemu , dlatego jeszcze w tym tygodniu zobowiązaliśmy się kupić płytki i je dostarczyć bezpośrednio do p.Kornela.
Wszystkie potrzebne rzeczy,które udało nam się zebrać zapakowaliśmy w piątek tj. 9 grudnia 2022r. W pakowaniu uczestniczyli uczniowie z klas p.Elżbiety Markowskiej oraz p.Magdaleny Gorzkowskiej .Ogrom przyniesionych produktów żywnościowych, środków czystości i nie tylko przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.
Jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi, ponieważ pomoc w Szlachetnej Paczce prócz tego, że jest realna ,jest też prawdziwym prezentem spełniającym marzenia, cieszymy się, że mogliśmy pomóc ,a Pan Kornel dzięki nam będzie miał piękniejsze święta.

Jeszcze raz pragniemy podziękować WSZYSTKIM , którzy włączyli się w ten szlachetny projekt, za okazane dobro i zaangażowanie. Doceniamy każdy nawet najmniejszy gest.

Szczególne podziękowania dla : Pracowników Banku Spółdzielczego Nicolaus w Toruniu, którzy również wsparli finansowo Pana Kornela. Dziękujemy serdecznie Pani Przewięźlikowskiej za kleje i fugi potrzebne do położenia płytek . oraz  Panu Januszowi Parulskiemu i Panu Łukaszowi Giętkowskiemu za pomoc logistyczną w przekazaniu paczek do magazynu w Brzozówce.

 

Serdeczne wyrazy wdzięczności składają
Dyrekcja i Rada Pedagogiczna
PSM I st.w Osieku nad Wisłą