Fotorelacja z Audycji muzycznych

Fotorelacja z Audycji muzycznych

drukuj

 

W dniach 16 i 18 maja 2023 roku odbyły się cztery Audycje Muzyczne o instrumentach muzycznych zorganizowane i poprowadzone przez p. Emilię Szcześniewską.
W dniu 16 maja 2023 r. podczas dwóch audycji muzycznych w naszej Szkole gościliśmy ok. 70 dzieci z Przedszkola Samorządowego w Osieku nad Wisłą. Był to pierwszy tego typu koncert zorganizowany przez szkołę specjalnie dla przedszkola.
Udział wzięły dwie grupy 6-latków, którzy z ogromnym zaciekawieniem słuchali opowieści o instrumentach oraz prezentacji małych muzyków. Podczas audycji wystąpili uczniowie każdego instrumentu, na którym można uczyć się w naszej szkole. W trakcie całego koncertu akompaniowała p. Emilia Szcześniewska. Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz małą pamiątkę w postaci książki o Instrumentach Muzycznych.
Serdeczne podziękowania dla p. dyrektor Aleksandry Nasierowskiej oraz nauczycielek za organizację i tak liczne odwiedziny w naszej szkole.
Szczególne podziękowania dla p. Pawła Trawczyńskiego za pomoc w poprowadzeniu audycji muzycznych.
Bardzo dziękuję uczniom za udział w audycjach.
Natomiast  dnia 18 maja 2023 roku w Auli Szkoły Podstawowej im.mjra Henryka Sucharskiego w Osieku nad Wisłą uczniowie naszej Szkoły Muzycznej zaprezentowali dwa koncerty w formie audycji muzycznych. W koncertach wzięły udział grupy młodszych i starszych dzieci. Po krótkim omówieniu instrumentów uczniowie usłyszeli różnorodne prezentacje muzyczne. Koncerty okazały się szczególnie emocjonujące, ponieważ uczniowie Szkoły Muzycznej mogli zaprezentować swój talent przed kolegami i koleżankami. Wyczuwalne było ogromne wsparcie i podziw dla młodych artystów. Koncert zwieńczył występ duetu fletowego: uczennicy Emilii Rabiasz z p. Beatą Wierzbicką.
Serdeczne podziękowania dla p. Beaty Wierzbickiej za pomoc w poprowadzeniu koncertów. Bardzo dziękuję uczniom, którzy wzięli udział w audycjach.
Szczególne podziękowania dla p. dyrektor Katarzyny Wachowskiej za możliwość organizacji audycji muzycznych.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=735540035041402&set=pcb.735541761707896