Jak zabawa to zabawa ! Bal karnawałowy

Jak zabawa to zabawa ! Bal karnawałowy

drukuj

 

W poniedziałek 23 stycznia 2023r. dla wszystkich uczniów z naszej szkoły i ich rodzeństwa zorganizowano już po raz kolejny Bal Karnawałowy. Podczas imprezy bawiliśmy się przy skocznej muzyce i podziwialiśmy piękne, kolorowe stroje.

Uczniowie w pięknych strojach postaci z bajek i nie tylko szaleli na parkiecie co tchu w piersi. Na balu można było spotkać wróżkę, księżniczkę , czarownicę, kotka, wilka , elfa , pszczółki a nawet panią doktor i inne fantastyczne postacie.

Czas miło płynął na zabawach i tańcach przy muzyce , oczywiście oprócz tańców , nie zabrakło wspólnych śmiesznych zdjęć , dzieci świetnie się bawiły pozując przy fotościance .

Komisja nauczycieli głosowała na najpiękniej przebraną dziewczynkę i chłopca – króla i królową bajkowego balu. Królową balu została Kaja Przewięźlikowska , natomiast na króla wybrano Szymona Jarząbkowskiego . Para Królewska na pamiątkę otrzymała Dyplomy oraz korony. W trakcie zabawy wszyscy obecni zajadali się przekąskami i słodkościami ufundowanymi przez Radę Rodziców.

Na zakończenie balu czekała dla wszystkich niespodzianka LOTERIA FANTOWA , każdy z uczestników balu brał udział w losowaniu nagród.

Narody pocieszenia ufundowała również Rada Rodziców , za co bardzo dziękujemy.

Dzieci na długo zapamiętają radosny czas spędzony w towarzystwie kolegów i koleżanek- podsumowała organizatorka balu – Pani Elżbieta Markowska .

To był bardzo udany bal !