Koncert – SENTYMENTALNE ZADUSZKI 5 listopada 2021r.

Koncert – SENTYMENTALNE ZADUSZKI 5 listopada 2021r.

drukuj

Serdecznie zapraszamy  na Koncert ” Sentymentalne Zaduszki” , który odbędzie się 5 listopada ( piątek) 2021r.  o godz. 18:00 w  auli naszej szkoły.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy: Ewelina Mytlewska 697-083-076

Karolina Orzeł to obdarzona oryginalnym głosem wokalistka, mieszkanka naszej gminy Obrowo. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Filologii Hebrajskiej. Tłumaczy, pisze oraz śpiewa po hebrajsku. W ramach Stypendium Ambasady Izraela dla artystów uczyła się na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Tel Avivie. Jest autorką swoich tekstów i współautorką muzyki. Mówi o sobie, że muzyka to największa pasja i tęsknota jej życia. Inspiracji szuka w przyrodzie, w codziennych obowiązkach.
Piosenki Karoliny Orzeł to sentymentalna podróż. Mówią o wartościach, które są dla niej najważniejsze: miłości, radości, wierze i Bogu. Współpracowała ze świetnymi muzykami, związanymi na co dzień ze sceną muzyki folkowej, chrześcijańskiej oraz jazzowej, między innymi z Piotrem Baronem – znakomitym saksofonistą oraz gitarzystą Sławkiem Kosińskim. W 2007r. wydała swoją debiutancką płytę, która cieszyła się sporym zainteresowaniem. Wśród muzyków pracujących przy nagrywaniu płyty znaleźli się, między innymi bracia Pospieszalscy.
Koncertowała w Polsce, na Ukrainie, w Niemczech oraz Izraelu z zespołami międzynarodowymi. Jeden z jej utworów był promowany w kilkunastu stacjach radiowych w Stanach Zjednoczonych. W Osieku wystąpiła z wybitnym gitarzystą, Witkiem Góralem.