Nauka w trybie stacjonarnym od 10 stycznia 2022r.

Nauka w trybie stacjonarnym od 10 stycznia 2022r.

drukuj

                  Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ministerstwa Edukacji i Nauki 10 stycznia 2022 r. wracamy do nauki w trybie stacjonarnym wg obowiązującego planu lekcji. Organizacja pracy w naszej szkole  odbywać się będzie w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Aby nauka w trybie stacjonarnym, mimo stanu epidemii, trwała jak najdłużej, zachęcam i rekomenduje, aby w szkole zintensyfikować działania w obszarze bezpieczeństwa sanitarnego, stosować się do wewnątrzszkolnego regulaminu i procedur funkcjonowania szkoły w czasie epidemii, w miarę możliwości zachować dystans między osobami przebywającymi na terenie szkoły, szczególnie w miejscach wspólnych, a także ograniczyć gromadzenie się uczniów na terenie szkoły. Wprowadzam obowiązek noszenia maseczek w przestrzeniach wspólnych, gdy nie ma możliwości zachowania dystansu.

Zalecam korzystanie z obowiązujących rekomendacji dotyczących bezpieczeństwa i przypominam o kontynuowaniu upowszechniania informacji o szczepieniach zarówno dla pracowników szkoły, jak i uczniów jako najbardziej skutecznej formie przeciwdziałania COVID-19.  

 

                                              Z  życzeniami  zdrowia

                                           Dyrektor Mariola Majrowska