PRÓBA ORKIESTRY – 14.05.2026R. O GODZ. 16.30
W ZWIĄZKU Z DRZWIAMI OTWARTYMI I KONCERTEM UCZNIÓW , DNIA 14.05.2026R. ( CZWARTEK) ODBĘDZIE SIĘ
PRÓBA ORKIESTRY DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW ( I gr i II gr orkiestry) O GODZ. 16.30
DODATKOWA PRÓBA ORKIESTRY RÓWNIEŻ ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 18.05.2026R. O GODZ. 17.30
OBECNOŚĆ WSZYSTKICH UCZNIÓW JEST OBOWIĄZKOWA.



