Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

drukuj

 

Dnia 1 września 2022r.  o godz. 16  w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023r.

Pani Dyrektor – Mariola Majrowska wraz z Panią Magdaleną Gorzkowską   z wielką przyjemnością przywitały wszystkich zgromadzonych, a w szczególności nowych uczniów pierwszoklasistów  na  już 10- tym uroczystym rozpoczęciu  roku szkolnego w Publicznej Szkole Muzycznej I stopnia w Osieku nad Wisłą. 

Po zasłużonym odpoczynku , życzyła wszystkim uczniom dużo sukcesów, radości i uśmiechu na co dzień i aby nasza szkoła była dla wszystkich  drugim domem, w którym spotkacie miłych kolegów, koleżanki oraz wspaniałych nauczycieli. Starszaków prosiła o życzliwe przyjęcie młodszych kolegów i opiekę nad nimi.  Nauczycielom, oraz  pracownikom życzyła , aby każdy dzień przynosił radość z wykonywanej pracy , jak najmniej stresu i rozczarowań, dużo zapału i optymizmu. 

A Rodzicom dalszej wytrwałości i kolejnych sukcesów w rodzicielskich obowiązkach i tych, które podejmują z własnej woli, tylko po to, by wspierać naszą małą społeczność. Życząc wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Jednocześnie pragnąc  wyrazić szczerą nadzieję, że nasza współpraca będzie równie owocna w nowym roku szkolnym 2022 /2023

Muzyka uszlachetnia, łagodzi obyczaje, powoduje wzruszenia,  ale daje również dużo radości . I z tej radości i udanego roku szkolnego życzę wszystkim z całego serca , zapraszając do wysłuchania i obejrzenia występu w wykonaniu ucznia z klasy VI Jana Kamińskiego ( akordeon) oraz w wykonaniu nauczycieli Pana Pawła Trawczyńskiego ( saksofon) oraz Pana  Marczyńskiego ( gitara) 

Mariola Majrowska – Dyrektor szkoły