Sukces ! – III Konkurs Pianistyczny „Arte della Musica”

Sukces ! – III Konkurs Pianistyczny „Arte della Musica”

drukuj

Pianiści nie zwalniają tempa!

Z radością ogłaszamy kolejne sukcesy – w III Konkursie Pianistycznym „Arte della Musica” organizowanym przez Szkołę Muzyczną w Górsku, który odbył się 9.05.2026 w Muzeum „Pamięć i Tożsamość” w Toruniu:
 

🥇Nina Olszewska (z kl. A. Witkowskiej) zdobyła I MIEJSCE,

🥉Julianna Przewięźlikowska (z kl. A. Witkowskiej) zdobyła III MIEJSCE,

🎖️Adam Mazurkiewicz (z kl. A. Witkowskiej) otrzymał wyróżnienie,

🏅Hanna Kurniewicz (z kl. E. Szcześniewskiej) otrzymała NAGRODĘ SPECJALNĄ za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego.

 
Jesteśmy dumni i gratulujemy serdecznie! 🩷