Sukces ! – III Konkurs Pianistyczny „Arte della Musica”
Pianiści nie zwalniają tempa!
Z radością ogłaszamy kolejne sukcesy – w III Konkursie Pianistycznym „Arte della Musica” organizowanym przez Szkołę Muzyczną w Górsku, który odbył się 9.05.2026 w Muzeum „Pamięć i Tożsamość” w Toruniu:
Nina Olszewska (z kl. A. Witkowskiej) zdobyła I MIEJSCE,
Julianna Przewięźlikowska (z kl. A. Witkowskiej) zdobyła III MIEJSCE,
Adam Mazurkiewicz (z kl. A. Witkowskiej) otrzymał wyróżnienie,
Hanna Kurniewicz (z kl. E. Szcześniewskiej) otrzymała NAGRODĘ SPECJALNĄ za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego.
Jesteśmy dumni i gratulujemy serdecznie! 



