Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

drukuj
 
…jak to szybko minęło ! Koniec roku szkolnego !
Uroczyste zakończenie roku szkolnego miało miejsce w naszej szkole w Sali koncertowej w piątek 24 czerwca 2022r.
Uroczystość rozpoczęła dyrektor szkoły p. Mariola Majrowska , która podsumowała pracę minionego roku szkolnego, zaznaczając, że był to czas wytrwałej i sumiennej pracy, uwieńczonej licznymi sukcesami uczniów na konkursach, przeglądach i przesłuchaniach. Gratulowała uczniom ukończenia kolejnego etapu nauki, Absolwentom życzyła , aby zdobytą wiedzę i doświadczenie wyniesione z murów naszej szkoły rozwijać z powodzeniem w kolejnych latach edukacji, jednocześnie dziękując za wspólnie spędzony wspaniały czas. Absolwenci oraz uczniowie z wyróżniającymi wynikami w nauce otrzymali od pani dyrektor nagrody i dyplomy.
Uroczystość zakończenia roku uświetniły również występy uczniów.
Pani dyrektor dziękowała nauczycielom za cierpliwą pracę, wspomagającą dzieci i młodzież w osiąganiu wiedzy i zdobywaniu umiejętności gry na instrumentach muzycznych, a rodzicom za codzienne wspieranie swoich pociech , za zaangażowanie , i za świadomość wagi wykształcenia muzycznego. Życzyła również wszystkim dobrych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.
Na zakończenie uroczystości w imieniu całej Rady Rodziców pani Agnieszka Płotecka przekazała na ręce Pani dyrektor kosz słodkości jako podziękowanie za trud włożony w codzienną pracę , radość z sukcesów oraz za wspólnie spędzony piękny czas dla wszystkich pracowników szkoły.